Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Only site administrators can create new user accounts.
tr: Sadece yöneticiler yeni kullanıcı hesabı oluşturabilir.

en: Create new account
tr: Yeni hesap yarat

en: Successfully added %identity
tr: %identity başarıyla eklendi.
