Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Advanced options
uk: Додаткові налаштування

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові реєстрації користувачів.

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Create new account
uk: Зареєструватися

en: Successfully added %identity
uk: %identity успішно доданий
