Loginza (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
