Loginza (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq
