Loginza (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Successfully added %identity
cs: Přidána identita %identity
