Loginza (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Integration
et: Lõimumine

en: Create new account
et: Registreeru

en: Successfully added %identity
et: Edukalt lisatud %identity
