Loginza (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Only site administrators can create new user accounts.
eu: Sistemaren kudeatzaileek baino ezin dituzte erabiltzaile kontuak sortu

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria
