Loginza (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Only site administrators can create new user accounts.
fa: فقط مدیران سایت می‌توانند حساب های کاربری جدید بسازند.

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Successfully added %identity
fa: %identity با موفقیت افزوده شد
