Loginza (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Only site administrators can create new user accounts.
fi: Vain ylläpitäjät voivat luoda uusia käyttäjätilejä.

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Successfully added %identity
fi: %identity lisättiin.
