Loginza (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Only site administrators can create new user accounts.
fr: Seuls les administrateurs du site peuvent créer de nouveaux comptes.

en: Integration
fr: Intégration

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Successfully added %identity
fr: %identity ajoutée avec succès
