Loginza (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Only site administrators can create new user accounts.
hi: नये प्रयोक्ता खाते केवल साइट-प्रबंधक ही बना सकता है।

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें

en: Successfully added %identity
hi: सफलतापूर्वक संकलित %identity
