Loginza (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Only site administrators can create new user accounts.
hr: Samo administator lokacije može otvarati nove korisničke račune.

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Successfully added %identity
hr: Uspešno je dodan %identity
