Loginza (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Only site administrators can create new user accounts.
hu: Csak a webhely karbantartói hozhatnak létre új felhasználót.

en: Integration
hu: Integráció

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Successfully added %identity
hu: %identity sikeresen hozzáadva

en: Default user name
hu: Alapértelmezett felhasználónév
