Loginza (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Only site administrators can create new user accounts.
id: Hanya pengelola situs yang bisa membuat akun anggota baru.

en: Create new account
id: Buat akun baru

en: Successfully added %identity
id: Berhasil menambahkan %identity
