Loginza (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Only site administrators can create new user accounts.
is: Aðeins kerfisstjórar geta búið til nýja notendur.

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang
