Loginza (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Only site administrators can create new user accounts.
it: Solo gli amministratori del sito possono creare nuovi profili utente.

en: Integration
it: Integrazione

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo

en: Successfully added %identity
it: %identity aggiunta con successo
