Loginza (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Only site administrators can create new user accounts.
ja: サイト管理者のみがアカウントを作成できる

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Successfully added %identity
ja: %identity が正常に追加されました
