Loginza (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Only site administrators can create new user accounts.
ka: მხოლოდ საიტის ადმინისტრატორებს აქვთ უფლება შექმნან ახალი მომხმარებლები.

en: Successfully added %identity
ka: %identity დამატებულია.
