Loginza (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Only site administrators can create new user accounts.
km: មាន​តែ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្ដាញ​ប៉ុណ្ណោះ ដែល​អាច​បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Successfully added %identity
km: បាន​បន្ថែម %identity ដោយ​ជោគជ័យ
