Loginza (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
