Loginza (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
