Loginza (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Only site administrators can create new user accounts.
oc: Sols los administrators del site pòdon crear de comptes novèls.

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Successfully added %identity
oc: %identity aponduda amb succès
