Loginza (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Only site administrators can create new user accounts.
pl: Tylko administratorzy mogą tworzyć nowe konta użytkowników.

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Successfully added %identity
pl: Pomyślnie dodano tożsamość %identity
