Loginza (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Only site administrators can create new user accounts.
pt: Apenas administradores do site podem criar novas contas de utilizador.

en: Integration
pt: Integração

en: Create new account
pt: Criar uma nova conta

en: Successfully added %identity
pt: Foi adicionada %identity com sucesso.
