Loginza (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Only site administrators can create new user accounts.
sl: Samo administratorji lahko ustvarjajo nove uporabniške račune.

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun
