Loginza (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Only site administrators can create new user accounts.
sq: Vetëm administratori i sitit mund të krijojë profile të rinj përdoruesish.

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Successfully added %identity
sq: %identity u shtua me sukses
