Loginza (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش
