Loginza (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Successfully added %identity
uk: %identity успішно доданий

en: Your Loginza Identity
uk: Ваше посвідчення Loginza

en: This Identity will be attached to your account after registration.
uk: Цей посвідчення буде закріплене за вашим обліковим записом після реєстрації.

en: Or log in using of the following services
uk: Або увійти використовуючи один з наступних сервісів

en: Once you have verified your e-mail address, you may log in via Loginza.
uk: Як тільки ви підтвердите свою адресу електронної пошти, ви зможете увійти на сайт, використовуючи Loginza.

en: Loginza: log in button
uk: Loginza: кнопка авторизації

en: Log in as user of
uk: Увійти як користувач

en: Manage Loginza settings.
uk: Керування налаштуваннями Loginza.

en: Loginza identities
uk: Посвідчення Loginza

en: Delete Loginza identity
uk: Видалити посвідчення Loginza

en: Allows users to log into your site using Loginza.ru service.
uk: Дозволяє користувачам входити на сайт, використовуючи сервіс Loginza.ru.

en: Providers Set
uk: Набір провайдерів

en: If none selected all will be used.
uk: Якщо жодного не обрано, буде використано усі.

en: Default Provider
uk: Базовий провайдер

en: Caption text
uk: Текст підпису

en: Log in with Loginza
uk: Увійти через Loginza

en: Used for Button and Icons widgets.
uk: Використовується для віджетів Кнопок та Іконок

en: Default user name
uk: Базове ім'я користувача

en: Don't remember return paths
uk: Не запам'ятовувати шляхи повернення

en: Providers icons
uk: Іконки провайдерів

en: Providers icons to show for Loginza Icons widget. Used only when Providers Set is empty.
uk: Іконки провайдерів, які показує віджет Іконок. Використовується тільки коли нічого не вибрано з набору провайдерів.

en: Providers titles
uk: Заголовки провайдерів

en: Override default provider titles.
uk: Перевизначити базові заголовки провайдерів.

en: Add Loginza Button Widget to login block
uk: Додати віджет кнопки Loginza до блоку входу

en: Add Loginza Iframe Widget to login page
uk: Додати віджет Loginza Iframe до сторінки входу

en: Add Loginza Iframe Widget to register page
uk: Додати віджет Loginza Iframe до сторінки реєстрації

en: Add Loginza Icons Widget to comment form
uk: Додати віджет Іконки Loginza до форми коментування

en: You must validate your email address for this account before logging in via Loginza.
uk: Щоб здійснити вхід через Loginza, спочатку потрібно підтвердити електронну адресу для цього облікового запису.

en: Complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your Loginza identity under "My account".
uk: Завершіть реєстрацію заповнивши нижче наведену форму. Якщо ви вже маєте обліковий запис, то тепер можете <a href="@login">увійти</a> і на вкладці "Мій обліковий запис" додати своє посвідчення Loginza.

en: Account registration using the information provided by Loginza failed due to the reasons listed below. Complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your Loginza identity under "My account".
uk: Реєстрація облікового запису за допомогою відомостей, отриманих від Loginza завершилася невдачею за перелічених нижче причин. Завершіть реєстрацію заповнивши нижче наведену форму. Якщо ви вже маєте обліковий запис, то тепер можете <a href="@login">увійти</a> і на вкладці "Мій обліковий запис" додати своє посвідчення Loginza.

en: Loginza Identity
uk: Посвідчення Loginza

en: Associate more identities
uk: Прив'язати додаткові посвідчення

en: Are you sure you want to delete the Loginza identity %authname for %user?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити посвідчення Loginza %authname для користувача %user?

en: Loginza identity deleted.
uk: Посвідчення Loginza видалено.

en: token_url call attempt w/out token
uk: token_url спроба виклику без токена

en: Invalid response for auth info request:
    <pre>@response</pre>
uk: Неприпустимий відгук для авторизаційного запиту:
    <pre>@response</pre>

en: Error while Loginza authentication:
    <pre>@data</pre>
uk: Помилка під час авторизації Loginza:
    <pre>@data</pre>

en: Allow email bypass
uk: Дозволено обхід електронної пошти

en: Widgets images
uk: Зображення віджетів

en: Button Widget
uk: Віджет кнопки

en: Unable to authorize. @reason.
uk: Неможливо авторизуватись. @reason.
