Loginza (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Only site administrators can create new user accounts.
ur: صرف سائٹ کے منتظمین ہی نئے صارف اکاؤنٹ بنا سکتے ہیں۔
