Loginza (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Only site administrators can create new user accounts.
be: Толькі адміністратары сайта могуць стварыць новыя акаўнты.

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Successfully added %identity
be: Паспяхова даданая %identity
