Loginza (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Only site administrators can create new user accounts.
hy: Միայն Կայքն ադմինիստրատորները կարող է ստեղծել նոր օգտվողների հաշիվներ:

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
