Loginza (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Successfully added %identity
lv: %identity veiksmīgi pievienots
