Loginza (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
