Loginza (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Only site administrators can create new user accounts.
ro: Numai administratorii sitului pot crea noi conturi de utilizator.

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Successfully added %identity
ro: %identity a fost adaugată cu succes
