Loginza (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Only site administrators can create new user accounts.
sk: Nové účty môžu vytvárať len administrátori.

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Successfully added %identity
sk: Úspešne pridané %identity
