Loginza (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Only site administrators can create new user accounts.
sv: Endast webbplatsens administratörer kan skapa nya användarkonton.

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Successfully added %identity
sv: Lade till %identity
