Logman (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Method
ast: Métodu

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Close
ast: Zarrar
