Logman (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Method
be: Метад

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Days
be: Дні
