Logman (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
