Logman (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Location
bs: Lokacija
