Logman (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Referrer
eo: Referantoj
