Logman (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Method
et: Meetod

en: Referrer
et: Viitaja

en: Close
et: Sulge

en: Referer
et: Viitaja

en: HTTP method
et: HTTP meetod
