Logman (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Message
is: Skilaboð

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Watchdog
is: Varðhundur

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Close
is: Loka
