Logman (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Watchdog
ja: システム監視

en: Method
ja: メソッド

en: Referrer
ja: リファラ

en: Close
ja: 閉じる

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Referer
ja: リファラー

en: HTTP method
ja: HTTP メソッド
