Logman (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Method
lv: Veids

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Close
lv: Aizvērt

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas
