Logman (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Location
mn: Байрлал

en: Referrer
mn: Хандагч
