Logman (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Location
mr: स्थळ

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Close
mr: बंद

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास
