Logman (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Method
nl: Methode

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Close
nl: Sluiten

en: Days
nl: Dagen

en: Hours
nl: Uren

en: POST
nl: NA

en: DELETE
nl: VERWIJDEREN

en: Referer
nl: Verwijzing

en: HTTP method
nl: HTTP-methode
