Logman (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Close
nn: Lukk
