Logman (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
